Sportkampioenen

Jaarlijks worden onze sportkampioenen gehuldigd. Voor het sportjaar 2018-2019 werden volgende kampioenen gehuldigd:

 

Atletiek

Jonathan Sacoor

  • Wereldkampioen U20 Tampere Finland outdoor 400m
  • Brons op IAAF World Relays 4x400m met Beglian Tornado’s
  • Europees kampioen EK Berlijn outdoor 4x400m

Magda Avau

  • Provinciaal kampioen 60 m sprint indoor &  5-kamp in & outdoor
  • Belgisch kampioen hoogspringen indoor 

Piet Vansintjan

  • Provinciaal kampioen halve marathon

David Delespesse

  • Belgische Records Categorie T62 Outdoor: 100m/200m/400m & verspringen
  • Deelname aan EK Paralympische spelen atletiek Berlijn
  • Belgisch kampioen Outdoor verspringen
  • Deelname BK Indoor – 3e pl. kogelstoten met Belgisch record

Lenny Barra  

  • Provinciaal kampioen benjamins jongens 4x60, 3x600 & veldlopen

Lucas Barra

  • Provinciaal kampioen outdoor 1000m & veldlopen miniemen jongens

Lynn Dozinel

  • Provinciaal kampioen outdoor 400m & 4x100 bij scholieren dames

Evy Seghers

  • Provinciaal kampioen outdoor 100m/80m horden/4x100m
  • Vlaams kampioen outdoor 100m
  • Belgisch kampioen outdoor 4x100m

Jitse Mievis

  • Provinciaal kampioen indoor 60m/200m
  • Belgisch kampioen beloften indoor 60m

Merel Bras

  • Provinciaal kampioen outdoor 2018 4x100m

Bruno Kestermont

  • Provinciaal kampioen halve marathon – m50

 

Zwemmen

Lore Meerpoel: Belgisch kampioen Open water 10km.

 

Ju-Jutsu

Fleur Maselis – junioren meisjes hogere graden

  • Belgisch Kampioen Random Attacks Ju—Jutsu

Lynn De Greef – junioren meisjes

  • Vlaams en Belgisch Kampioen Random Attacks Ju-Jutsu

Tom Suys - Masters heren

  • Vlaams en Belgisch Kampioen Random Attacks Ju-Jutsu

Ward Demunter Junioren jongens

  • Vlaams en Belgisch Kampioen Random Attacks Ju-Jutsu

 

Karate

Nicolas Roskowski – Jeugd jongens 6-7jaar

  • Belgisch Kampioen Stijloefeningen Karate

Viggo Moons – Jeugd jongens -25kg  

  • Belgisch Kampioen Semi contact

  
Schermen

Stef De Greef

  • Belgisch Kampioen Floret Schermen bij de senioren, zowel individueel als per ploeg

 

Volleybal

Dames Davoc Lot:

  • Kampioen in 2e provinciale B

Trainer: Georges Boghe.
Ploegverantwoordelijke: Christine Stockmans & Cindy Mathijs

Spelers: Tessa De Pauw, Morgane Deproost, Lore Hollemans, Ester Muylaert, Laura Pauwels, Anke Samyn, Imke Samyn, Joke Vandergucht.

 

Heren Davoc Lot:

  • Promotie naar 2e  divisie.
  • In de eindronde van 1e provinciale won Davoc Lot alle 4 hun wedstrijden en dwingen ze promotie af naar 2e divisie.

Ploegverantwoordelijke: Luc Mosselmans

Spelers: Mats Buelinckx, Jelter Demunter, Pauwel Hofmans, Jolan Laurent, Jordy Moens, Floris Mosselmans, Arno Motté, Maxime Schiettekat, Alexander Sergooris, Tom Steenhouwer & Ewoud Van Roy

 

Petanque

PC Beersel 1 Kampioen 1e provinciale Vlaams – Brabant

Spelers: Andy Pasteleurs, Joeri Daspremont, Sandy De Goedt, David van Roy & Patrick Gijsens

 

Golfbiljart

BC De Vooruitgang A Kampioen & Bekerwinnaar in DVB (Dinsdagvrienden v/h Biljart) - Dinsdagcompetitie

Spelers: Guy Vandevelde, Paul Meerts, Didier Labordery, Pascal De Broyer & Cedric Depeet

 

BC De Vooruitgang B Kampioen & Bekerwinnaar in GVV (Golfbiljart voor vriendenclubs) - Vrijdagcompetitie

Spelers: Peter Vandermaelen, Daniel Taelemans, Marc Van Dionant, Andre Desutter, Bruno Vogeleer & Roland Wouters

 

BC Bascul Kampioen in GVP (Golfbiljartverbond Pajottenland)

Ploegafgevaardigde: Stephan Demeur

Spelers: Luc Van Belle, Marc Leemans, Jozef Van Bont, Kurt Baveghems, Noël De Roose, Theo Franck & Didier Bourion.

 

Voetbal

FC Dworp 1e ploeg à Kampioen in 4e  provinciale én beste thuisreputatie van Vlaanderen (42/42 punten -> 14 wedstrijden op rij thuis gewonnen)

Trainer: Jeroen Marchal Ploegverantwoordelijken: Jan Cornelis & Kurt Cammaert

Spelers: Emile Walravens, Joeri Cornelis, Ruben Michiels, Stef Dedobbeleer, Roger Lopes, Pino Amico, Ward Hemelryck, Glen De Feyter, Michael Pickaert, Damien Pereira, Jarno Tack, Vic Berends, Anthony Vandervelden, Sverre Demunter, Pieter De Bock, Gilles Gryspeirt, Kjel Eylenbosch, Karsten Houssiere, Elias Nieuwejaers, Nik De Smedt, Jens Loeckx, Mathieu Ophalvens, Rudy Vanderelst, Tom Vanthemsche,  Ebert Pardaens, Brandon Fortems, Kevin De Feyter, Blaise Lopes, Guven Sengezer & Robby Verfaille.

 

FC Dworp U15 Kampioen in 2e regionale U15

Trainer: Rudy Vanderelst Ploegverantwoordelijke: Stefan De Pue
Spelers: Arthur Ransbeek, Jorrit Vanderelst, Diego Debrael, Siebe Decoster, Gilles Van Herzele, Gilles Van Cauwenberge, Joren Maes, Kwinten Maes, Louis Ameys, Mylan De Pue, Ilias Ezzegaf, Alinb Burduja, Hamza Amharech, Thierno Sylla, Vlad Ruscan & Mehdi El Bouzid

  

KHO Huizingen B Promotie naar 3de provinciale als beste tweede van alle reeksen.

Trainer: Dimitri Meerts Ploegverantwoordelijke: Johan Denayer & Kevin Van Roy
Spelers: Roel Berghmans, Julien Eeman, Ingo Samyn, Yoeri Swalens, Glenn Van Loock, Jonas Vermeir, Kenny Waerzeggers & Sem Christiaens

 

Zaalvoetbal

ZVC Beersel B Gedeelde 1e plaats in Provinciale C in de Vlaamse Zaalvoetbalbond en Promotie naar 2e provinciale

Trainer: Pieter Moons. Ploegverantwoordelijken: Bert Moons & Jean-Pierre Van Driessche

Spelers: Lucas Aucremanne, Ward Hamelrijck, Yarne Huylebroeck, Tuur Muylaert, Loic Toelen, Max Van Halst & Lars Van Roy.

 

Eervolle vermelding voor Bruno Bogaert:

  • Deelname aan Special Olympics (voetbal voor spelers met verstandelijke beperking)
  • Zilveren medaille in Abu Dabi met ‘Specials’ nationale voetbalploeg
  • Unified 7-a-side voetbal
  • Wekelijks actief in het voetbal
Sportkampioenen 2018-2019

Openingsuren & contact

Sport

adres
Alsembergsteenweg 10461652 Alsemberg
tel.
02 359 17 24/31
e-mail
sport@beersel.be