20260828 - Bekendmaking openbaar onderzoek over een aanvraag van omgevingsvergunning - 1654 Beersel - H. Torleylaan 93

Datum bekendmaking donderdag 27 augustus 2026

Periode openbaar onderzoek: 28/08/2026 tot en met 26/09/2026

Het College van Burgemeester en Schepenen, brengt ter kennis aan de bevolking dat door Martine Duyck met als adres H. Torleylaan 93 te 1654 Beersel een aanvraag tot omgevingsvergunning voor aanvraag voor een nieuwe verkaveling werd ingediend.

Voorwerp van de aanvraag:

Kort omschreven gaat het over: een éénlotsverkaveling

De aanvraag heeft betrekking op een terrein met als adres 1654 Beersel – H. Torleylaan 93 - kadastraal gekend afdeling 4 sectie A nrs. 557G2 en 557E3.

Kenmerken :

- Ligging volgens verkaveling: //

- Ligging volgens ruimtelijk uitvoeringsplan: //

- Ligging volgens bijzonder plan van aanleg: //

- Ligging gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse, goedgekeurd bij KB van 07/03/1977: woongebied met landelijk karakter.

Reden van openbaar onderzoek: Art. 13 OVB: 2° aanvragen voor een omgevingsvergunning voor het verkavelen van gronden of voor de bijstelling van een dergelijke omgevingsvergunning

De overheid, bevoegd om een beslissing te nemen over de aanvraag is het college van burgemeester en schepenen. Hierbij kan u terecht voor meer info.

De aanvraag ligt van 28/08/2026 tot en met 26/09/2026 ter inzage bij de gemeentelijke dienst ruimtelijke ordening met adres 1652 Alsemberg – Alsembergsteenweg 1046.

De dienst is open op afspraak (02/359.17.17): maandag t/m vrijdag van 9 tot 12 uur en woensdag van 13.30 tot 16u.

De uitzonderlijke sluitingsdagen zijn te vinden via de website: www.beersel.be/contact/9/ruimtelijke-ordening

Alle gegevens die niet privacygevoelig of auteursrechtelijk beschermd zijn, worden eveneens online ter beschikking gesteld via het publiek loket. Hoger vermelde aanvraag is gekend onder omgevingsnummer OMV_2026089648.

Gedurende die periode kunnen er standpunten,  opmerkingen of bezwaren over de aanvraag worden ingediend bij het college van burgemeester en schepenen. Dit kan per brief of via het publiek loket.

Naar top